Krēsls NAVIGO W WINDOW

TS25 R35K2 FS, 1. grupas materiāls, pelēks mistrots

Kods:54049 20
Kataloga nr.:nst
Ražotājs/Zīmols:Nowy Styl
Mērvienība:gabali
  
Krāsa: Gaiši brūns CSE02

Funkcionāls un pareizi pielāgots krēsls ir ergonomiskas darba vietas pamats. NAVIGO ir ideāls risinājums modernai darba vietai gan birojā, gan mājās. Krēsls par pieejamu cenu un tajā pašā laikā nodrošina augstu komfortu un pievilcīgu dizainu.

Ergonomisks, moderns biroja krēsls. Mīksti, augstumā regulējami poliuretāna roku balsti. FS sinhronais mehānisms ar attiecību 2:1. Sinhronais mehānisms ļauj lietotājam pielāgot krēsla atzveltnes un sēdes atliekumu savām vēlmēm - izvēloties precīzu novietojumu vienā no piecām pozīcijām vai atstājot brīvā kustībā. Regulējams sēdes un atzveltnes augstums. ANTI-SHOCK funkcija pasargā no atzveltnes trieciena tās atliekuma regulēšanas laikā.

Krēsla atzveltnes aizmugures dizains "WINDOW" - redzams krēsla tapsējuma materiāls. Baltas polipropilēna detaļas. Balta poliamīda piecstaru pamatne. Pašbremzējoši riteņi ar gumijas pārklājumu.

Krēslam iespējami dažādi materiāli, krāsas, kā arī dažādas elementu modifikācijas. Krēsls pielāgojams katra klienta vēlmēm, kas, veicot pasūtījumu, tiek saskaņotas ar pārdošanas speciālistu!

Jaunumi Jaunumi!
Čiekurkalna 1. līnija 11, Rīga, LV-1026
Visas tiesības aizsargātas SIA "Daiļrade EKSPO" 2005
3.0.600.24 / 3.600.600.24