Krēsls NAVIGO W INSERT

TS25 R35K2 FST, 1.grupas materiāls, gaiši rozā

Kods:54049 10
Kataloga nr.:nst
Ražotājs/Zīmols:Nowy Styl
Mērvienība:gabali
  
Krāsa: Rozā

Funkcionāls un pareizi pielāgots krēsls ir ergonomiskas darba vietas pamats. NAVIGO ir ideāls risinājums modernai darba vietai gan birojā, gan mājās. Krēsls par pieejamu cenu un tajā pašā laikā nodrošina augstu komfortu un pievilcīgu dizainu.

Ergonomisks, moderns biroja krēsls. Mīksti, augstumā regulējami poliuretāna roku balsti. FST sinhronais mehānisms ar attiecību 2:1, regulējams sēdes dziļums. Sinhronais mehānisms ļauj lietotājam pielāgot krēsla atzveltnes un sēdes atliekumu savām vēlmēm - izvēloties precīzu novietojumu vienā no piecām pozīcijām vai atstājot brīvā kustībā. Regulējams sēdes un atzveltnes augstums. ANTI-SHOCK funkcija pasargā no atzveltnes trieciena tās atliekuma regulēšanas laikā.

Krēsla atzveltnes aizmugures dizains "INSERT" - horizontālas atvērtas joslas ar redzamu krēsla tapsējuma materiālu. Baltas apdares detaļas. Balta poliamīda 5-staru pamatne. Pašbremzējoši riteņi ar gumijas pārklājumu.

Krēslam iespējami dažādi materiāli, krāsas, kā arī dažādas elementu modifikācijas. Krēsls pielāgojams katra klienta vēlmēm, kas, veicot pasūtījumu, tiek saskaņotas ar pārdošanas speciālistu!

Jaunumi Jaunumi!
Čiekurkalna 1. līnija 11, Rīga, LV-1026
Visas tiesības aizsargātas SIA "Daiļrade EKSPO" 2005
3.0.595.11 / 3.595.595.11