Komplekts TOMBOW Travel Journal Set

Kods:32854 25
Kataloga nr.:tom TJ-SET
Ražotājs/Zīmols:Tombow
Mērvienība:iepakojums
platums:22
garums:16.5
augstums:4.5
  

Lielisks komplekts ceļojuma pārskata radošai noformēšanai. Komplektā ietilpst: A5 piezīmju grāmata, 4 flomāsteri (pelēks, melns, rozā, tirkīza), marķieris (lillā+melns) un līmes rolleris.

Flomāsteris TOMBOW TwinTone. Vienā galā flomāsters ar līnijas platumu 0.3mm rakstīšanai, zīmēšanai un grafiskiem darbiņiem. Otrā galā flomāsters ar līnijas platumu 0.8mm. Ūdens bāzes tinte, kas nesūcas cauri papīram.

Teksta marķieris TOMBOW Mono Edge. Marķieris radošiem darbiem ar diviem galiem - plakanu (3,8 mm) un īpaši smalku apaļu galu (0,8 mm). Spilgtā marķiera krāsa ir īpaši piemērotas teksta iezīmēšanai un dekorēšanai plānotājos, dienasgrāmatās, piezīmju blokos, kā arī ilustrāciju akcentēšanā. Ātri žūstošā ūdens bāzes tinte nodrošina zīmējuma neizplūšanu un neizsmērēšanos. Marķiera plakanajā galā ir aizsargājoša plastmasas uzmava, kas palīdz saglabāt lineāla un trafareta malas tīras.

Līme-rolleris TOMBOW ar jaunas tehnoloģijas īpaši stipru un ļoti noturīgu līmi. Unikālā tehnoloģija nodrošina precīzu un vienmērīgu līmes uzklāšanu, kā arī līmes atrašanos tieši pie rollera gala perfektai malu un stūru līmēšanai. Piemērota papīra, kartona, fotogrāfiju, plastmasas un stikla līmēšanai. Ergonomiskas formas rolleris ar aizsarguzgali pret putekļiem un netīrumiem. Caurspīdīgs korpuss, kas ļauj sekot līdzi atlikušajam līmes daudzumam. Lentes platums: 8.4mm. Garums: 16m.

Saistītās preces un sinonīmi

Čiekurkalna 1. līnija 11, Rīga, LV-1026
Visas tiesības aizsargātas SIA "Daiļrade EKSPO" 2005
3.0.580.12 / 3.580.580.12