Komplekts TOMBOW HAVE FUN Watercoloring Set

Kods:32854 31
Kataloga nr.:tom HOME-WCS
Ražotājs/Zīmols:Tombow
Mērvienība:iepakojums
platums:38
garums:27
augstums:4
  

Radošais komplekts jūsu akvareļu mākslas darbiem. Komplektā ir viss nepieciešamais, lai izveidotu savus akvareļu mākslas darbus. Pateicoties dažādajām krāsām un otu formām, jūsu radošumam nav ierobežu.

Saturs: 7 flomāsteri - otas TOMBOW ABT (dzeltens, tumši zaļš, ultramarīns, violeti zils, maigs purpurs, rodamīna sarkans, melns), 2 otas krāsu pludināšanai, flomāsteris TOMBOW Mono drawing pen (03), mehāniskais zīmulis TOMBOW Mono Graph, dzēšgumija TOMBOW Dust Catch, akvareļu zīmēšanas albums, krāsu pludināšanas palete.

Flomāsteri-otas TOMBOW ABT. ABT flomāstera - otas vienā galā ir elastīga, izturīga un precīza ota, ar kuru var gan zīmēt, gan rakstīt, otrā – flomāsters smalku līniju veidošanai. Ūdens bāzes tinte bez izteiktas smaržas. Nesatur toksiskas vielas. Vienots tintes rezervuārs, kas nodrošina vienādu krāsu abos galos. Līnijas un toņus var sapludināt izmantojot ūdeni. ABT flomāsterus - otas var izmantot kā profesionāli mākslinieki un dizaineri, tā arī ikviens, kam patīk radoši darboties.

Krāsu pludināšanas ota TOMBOW. Ar ūdeni uzpildāma ota ar dažāda izmēra otas galiem, caur kuriem plūst ūdens. Ūdens rezervuārā nomaināms atkārtoti. Viegi uzpildīt, atskrūvējot tvertnīti. Uzspiežot, tiek regulēta ūdens plūsma. Ideāli piemērots flomastertipa otu TOMBOW ABT pludināšanai, burtu, ilustrāciju, skiču un mangas tehnikai.

Dzēšgumija TOMBOW MONO Dust Catch. PVC saturoša dzēšgumija profesionāļiem. Tās sastāvā esošais līpošais polimēru maisījums savāc gumijas drupatas no dzēšamās virsmas. Gumijas drupatas tiek savāktas pie dzēšgumijas, nepaliekot uz papīra vai galda virsmas, kas varētu to bojāt. Lai dzēšana būtu efektīva, dzēšgumija jāvirza pa papīru ar apļveida kustībām, to neatraujot no virsmas. Piemērota dažādām smalkām skicēm, tehniskiem rasējumiem.

Akvareļu albums TOMBOW. Augstas kvalitātes akvareļpapīrs. Izmērs: 24 x 32 cm. Gramāža: 300 g/m². Krēmkrāsas, karsti presētais papīrs. Ideāli piemērots ABT Dual Brush marķieriem, kā arī citiem mitrās krāsošanas tehnikas veidiem. Papīrs bez skābēm, nesadzeltē. 15 lapas.

Saistītās preces un sinonīmi

Čiekurkalna 1. līnija 11, Rīga, LV-1026
Visas tiesības aizsargātas SIA "Daiļrade EKSPO" 2005
3.0.580.12 / 3.580.580.12