Komplekts TOMBOW HAVE FUN Lettering Set

Kods:32854 30
Kataloga nr.:tom HOME-LS
Ražotājs/Zīmols:Tombow
Mērvienība:iepakojums
platums:38
garums:27
augstums:4
  

Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai profesionālis modernās kaligrāfijas burtu veidošanā, šis komplekts būs jums kā radīts. Izmēģiniet dažādus burtu veidošanas stilus ar komplektā iekļautajām flomāstertipa otām uz piemērota papīra.

Saturs: 7 flomāsteri - otas TOMBOW ABT (melns, gaiši oranžs, pelēkzaļš, jūras zaļš, jūras zils, gaiši rozā, bezkrāsains (pludināšanai), 4 flomāsteri- otas TOMBOW Fudenosuke ar cietu galu (melns, zils, rozā, pelēks), 1 flomāsteri- otas TOMBOW Fudenosuke ar mīkstu galu (melns), dzēšgumija TOMBOW Mono Dust Catch, mehāniskais zīmulis TOMBOW Mono Graph, divpusējs melnas krāsas permanents marķieris TOMBOW Mono Twin, zīmēšanas albums TOMBOW Bristol (A4).

Flomāsteri-otas TOMBOW ABT. ABT flomāstera - otas vienā galā ir elastīga, izturīga un precīza ota, ar kuru var gan zīmēt, gan rakstīt, otrā – flomāsters smalku līniju veidošanai. Ūdens bāzes tinte bez izteiktas smaržas. Nesatur toksiskas vielas. Vienots tintes rezervuārs, kas nodrošina vienādu krāsu abos galos. Līnijas un toņus var sapludināt izmantojot ūdeni. ABT flomāsterus - otas var izmantot kā profesionāli mākslinieki un dizaineri, tā arī ikviens, kam patīk radoši darboties.

Flomāsteris - ota TOMBOW Fudenosuke. Komplektā 4 marķieri ar elastīgu un cietu otas veida galu un 1 marķieris ar mīkstu otas veida galu. Marķieri īpaši piemēroti kontūru zīmēšanai, modernajai kaligrāfijai, skicēm un citiem smalkiem rakstu darbiem. Atkarībā no spiediena uz marķiera galu un rakstīšanas leņķa, iespējams vilkt dažāda platuma līnijas.

Dzēšgumija TOMBOW MONO Dust Catch. PVC saturoša dzēšgumija profesionāļiem. Tās sastāvā esošais līpošais polimēru maisījums savāc gumijas drupatas no dzēšamās virsmas. Gumijas drupatas tiek savāktas pie dzēšgumijas, nepaliekot uz papīra vai galda virsmas, kas varētu to bojāt. Lai dzēšana būtu efektīva, dzēšgumija jāvirza pa papīru ar apļveida kustībām, to neatraujot no virsmas. Piemērota dažādām smalkām skicēm, tehniskiem rasējumiem.

Zīmēšanas albums TOMBOW Bristol. Augstas kvalitātes spilgti balts zīmēšanas papīrs ar gludu virsmu un augstu necaurredzamību. Piemērots zīmēšanai un skicēšanai gan ar sausiem, gan slapjiem rakstāmpiederumiem. Gramāža: 250 g/m². 25 lapas

Pilnveidojat savu rakstības stilu, izmantojot Tombow modernās kaligrāfijas rakstāmpiederumus.Tas būs radošs process un patiess prieks par sasniegto rezultātu.

Saistītās preces un sinonīmi

Čiekurkalna 1. līnija 11, Rīga, LV-1026
Visas tiesības aizsargātas SIA "Daiļrade EKSPO" 2005
3.0.580.12 / 3.580.580.12