!JavaScript lietošana ir atslēgta. Lai nodrošinātu pilnvērtīgu WEB vides lietošanu, Lūdzu ieslēdziet Javascript lietošanu pārlūka iestatījumos!

Komplekts TOMBOW ABT PRO Starter Set

Kods:32862 00
Kataloga nr.:tom ABTP-4P-MARK
Ražotājs/Zīmols:Tombow
Mērvienība:gabali
  

Starta komplekts vienkāršu motīvu ilustrēšanai ar alkohola bāzes flomāsteriem-otām ABT PRO.

Komplektā 4 alkohola bāzes flomāstertipa otas ABT PRO, zīmēšanas albums Bristol (formāts A5), zīmēšanas ūn ēnošanas pamācība (angļu valodā) + QR kods, kas nodrošina piekļuvi ilustratores Tanjas Geieres video apmācībai. Viņa jums soli pa solim parāda, cik viegli ir iekrāsot jauku mopsi un gardu kapučīno tasi ar ABT PRO krāsām uz komplektā iekļautā Bristol papīra. ABT PRO ir flomāsters-ota uz alkohola bāzes ar slaidu korpusu un diviem galiem. No neilona izgatavotais otas gals ir īpaši elastīgs un dinamisks. Kad uzgalis vairs netiek pakļauts spiedienam, tas atgriežas sākotnējā formā, padarot to ļoti viegli kontrolējamu. Platais kalta formas gals ir piemērots krāsas uzklāšanai plašākos laukumos. Pateicoties lēnajai tintes plūsmai, krāsu var kontrolēt ar īpašu precizitāti. Tas ļauj izveidot dziļumu un ēnu, slāņojot. Komplektā ietilpst krāsas: ABTP-879 tumši brūns ABTP-907 tumšs smilšu ABTP-942 krēmkrāsa ABTP-N69 vidēji silti pelēks

5 pamatkrāsu ABT PRO flomāsteru - otu komplekts. Alkohola bāzes ABT PRO flomāstera - otas vienā galā elastīga, izturīga un precīza neilona ota, otrā - flomāsters ar plakanu, šķeltu galu. Neilona ota saglabā savu formu arī pēc stiprākas uzspiešanas. dažādi krāsu toņi. Alkohola bāzes tinte nodrošina spilgtu toni un labu krāsu pārklājumu. Ar dažādas krāsas flomāsteriem var panākt tonējuma dziļumu un ēnu veidošanu. Ilustrāciju, mangas tehnikas un komiksu zīmēšanai, projektu un skiču veidošanai gan modes māksliniekiem, gan arhitektiem. Uzglabāt horizontālā stāvoklī.

Jaunumi!

Saistītās preces un sinonīmi

Čiekurkalna 1. līnija 11, Rīga, LV-1026
Visas tiesības aizsargātas SIA "Daiļrade EKSPO" 2005
3.0.545.17 / 3.545.545.17